Blagdanska priredba/Празнична приредба

Autor: Radmila Trbović, 4. 1. 2024.

Kraj prvog polugodišta učenici OŠ Bijelo Brdo su obiljeležili 22. prosinca 2023. godine priredbom koja je bila u blagdanskom duhu. Voditelji priredbe, Irina Dmitrović i Dušan Marić su na šklosku pozornicu prvo prozvali naše najmlađe učenike koji su otpjevali pjesmu našem ovogdišnjem Djed Mrazu - Milanu Pavloviću. Nakon recitacija "patuljaka",  ritmička grupa učenica razredne nastave se rasplesala na zvuke Jingle bells rocka. Učenici petog razreda, Marko Bojanić i Hana Jagodić nasmijali su prisutne svojim monolozima Srebrni Srndać Dramski prvak. Pred sam kraj priredbe, premijerno smo čuli školski zbor pod vodstvom nove učiteljice Marije Brković. Čast zatvaranja blagdanske priredbe dobile su, mogli bismo reći, naše glazbene perjanice Nina Vujić i Kaća Bugarski u gitarskoj pratnji Marka Maksimovića i učitelja Aleksandra Kovačevića.
Blagdanski ugođaj posebno dugujemo izvannastavnoj grupi Domaćinstvo koja je tjednima ranije pripremala razne proizvode za svoj štand. Ovim putem se zahvaljujemo svim učenicima koji su sudjelovali, angažiranim učiteljicama, voditeljici školskog KUD-a i fotografu Stefanu Sailoviću kroz čije fotografije možete vidjeti dio atmosfere.

Крај првог полугодишта ученици ОШ Бијело Брдо су обележили 22. децембра 2023. године приредбом која је била у празничном духу. Водитељи приредбе, Ирина Дмитровић и Душан Марић су на школску бину прво прозвали наше најмлађе ученике који су отпевали песму нашем овогдишњем Деда Мразу - Милану Павловићу. Након рецитација "патуљака", ритмичка група ученица разредне наставе се расплесала на звуке Џигл белс рока. Ученици петог разреда, Марко Бојанић и Хана Јагодић насмејали су присутне својим монолозима Сребрни срндаћ и Драмски првак. Пред сам крај приредбе, премијерно смо чули школски хор под водством нове учитељице Марије Брковић. Част затварања празничне приредбе добилe су, могли бисмо рећи, наше музичке перјанице Нина Вујић и Каћа Бугарски у гитарској пратњи Марка Максимовића и учитеља Александра Ковачевића.
Празнични угоћај посебно дугујемо изваннаставној групи Домаћинство која је недељама раније припремала разне производе за свој штанд. Овим путем се захваљујемо свим ученицима који су учествовали, ангажованим учитељицама, водитељици школског КУД-а и фотографу Стефану Саиловићу кроз чије фотографије можете видети део атмосфере.